İndirimli Sanayi Elektriği Tedariği Sunuyoruz

indirimli sanayi elektiği

Son Kaynak Tedarik Tarifesi Nedir?

Yıllık tüketiminiz EPDK tarafından belirlenen limitin üzerinde olması durumunda belirlenen tarih itibari ile tarifeniz sanayi ya da ticarethane olsa da ulusal tarifeden fiyatlandırılmayacağınız anlamına gelmektedir. Son Kaynak Tedarik Tarifesinden enerji almak zorundasınız. Saatlik tüketimleriniz ile EPİAŞ’da gerçekleşen saatlik fiyatların çarpımı ile faturanız oluşacak demektir.

terfa solar elektrik tedariği

TERFA’nın sunduğu 2 model

Piyasa Fiyatlarına (PTF) Endeksli Enerji Tedarik Anlaşmaları (SKTT)

   • Son Kaynak Tedarik Tarifesi Limiti, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 23/10/2021 Tarihli ve 31637 Sayılı Kararı ile 2022 yılı için 3 Milyon kWh/Yıl olarak belirlendi.
   • Enerji fiyatlarında oluşan dalgalanmalar risk ve kazanç haline gelebilir. Bu süreçleri en optimum şekilde değerlendirmeniz için destek olabiliriz. 

Sabit Fiyatlı Enerji Tedarik Anlaşmaları

     • Sabit fiyatlı bir anlaşmayı kabul ettiğinizde aktif enerji birim fiyatınız sözleşme süresi boyunca sabit kalır.
     • Sabit fiyatlı kabul ederek, Ulusal Elektrik Tarifesi’ne bir zam gelmesi ya da tedarikçinizin maliyetlerini değiştiren etkenler oluşsa bile fiyatınızın değişmeyeceği anlamına gelir. Piyasada oluşan olumsuz koşullara rağmen tedarikçiniz olarak anlaşmaya sadık kalınacaktır. Portföyden çıkarımlar olmayacaktır.

Elektrik Tedariği Teklif Talep Formu