GES Projelerinizi Hayata Geçiriyoruz

Tarih:
Nisan 03, 2022
Etiketler:
solar enerji, güneş enerjisi

Finans ve Projelendirme Aşamalarından Sonra Kurulum Gerçekleştiriyoruz

Doğru yatırım stratejisine karar verilmesine müteakip yılların bilgi birikimi ve deneyimiyle güneş enerjsi santralini TERFA SOLAR gerçekleştiriyor. Güneş enerjisi santrali & tarlası kurulumunda belli başlı aşamalar;

  • Bir zincir en zayıf halkası kadar güçlüdür. Santral kurulumu aşamasında ilk ve en önemli çalışmalardan birisi mühendislik çalışmasıdır. Kurulucak alana göre doğru yerleşimler ve ürünler tedarik edilmediğinde çok kötü sonuçlara yol açabilir.  Statik projeler, gölgelenmler, açılar, paneller, taşıyıcı malzemeler, evirci, kablo hatta vidasına kadar özenle seçilmektedir. 
  • En verimli alanlar ve en doğru ürünler. Özel yazılımlarımız ile doğru alanları ve ürünleri belirleyene kadar her yerleşim ve ürün modelini çalışıyoruz. Optimum seviyeler ve alanlar sonuçlanınca sizinle GES’in hesapladığımız verimlilik çalışmalarımızı paylaşıyoruz. 
  • Bizim için önemli olan da sizin cebinizden ne kadar çıktığı değil, ne kadar hızlı cebinize geri dönmesidir. Çoğu zaman bir çatının tümünü kullanmaktan kaçınıyoruz.  Verimlilik düşürecek alanlardan ve açılardan uzak duruyoruz.  Verim düşerse geri ödeminiz düşer. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir